Google EMEA Ödülü KEZZAP KS ismi ile bilinen Mustafa Çinkılınç'ın Oldu!

Google'ın bu yıl İrlanda Dublin'de Düzenlemiş olduğu etkinlikte bu yılki ödül Türkiye'nin oldu. Google EMEA Ödülü, KEZZAP KS ismi ile bilinen Mustafa Çinkılınç'ın oldu!


KEZZAP KS

Google Dublin Zirvesi

Google her yıl Farklı farklı ülkelerde Google çalışanlarını ve Ürün Uzmanlarını bir araya getirmek için Zirveler düzenliyor. Düzenlenmiş olan bu zirvelerde ise o yılın en çok katkı sağlayan Ürün Uzmanları EMEA ÖDÜLÜ Almaktadır. Bu yıl ise emea ödülünü ülkemize kazandıran isim ise KEZZAP KS İsmi ile bilinen Mustafa Çinkılınç oldu.

Sizler için Bu yıl Dublin'de yapılan Google Ürün Uzmanları Zirvesine ait görüntüleri elde ettik, aşağıdaki görüntülerde KEZZAP KS'nin ödül almasına dair görüntüleri izleyebilirsiniz.KEZZAP KS (Mustafa Çinkılınç) Röportaj

Şimdi KEZZAP KS İsmi ile bilinen Mustafa Çinkılınç'ın yapmış olduğu açıklamayı dinleyelim : Burada olmak gerçekten çok güzel. Farklı ülkelerden farklı insanlarda tanışmak gerçekten çok hoş. Bu tarz bir organizasyon yapıp Ürün uzmanlarını ve Google çalışanlarını bir araya getirdiği için Google'a teşekkür ederim. Ödül meselesine gelecek olursak, ödülü ben aldığım için gerçekten çok mutluyum. Fakat bundan daha önemlisi ise Onlarca ülkeden ve onlarca milletten insanların içerisinde Türkiye isminin geçmesinden gurur duydum. Umarım gelecek yıllarda da o ödülü almak nasip olur. Fakat gerçekten çok güzel bir duygu diyebilirim. İfadelerine yer verdi..

KEZZAP KS'nin açıklamaları ise bu şekildeydi, şimdi ise KEZZAP KS'nin paylaşmış olduğu görüntüleri sizlerle buluşturacağız.


KEZZAP KS, Mustafa Çinkılınç
KEZZAP KS, Mustafa Çinkılınç


KEZZAP KS, Mustafa Çinkılınç
KEZZAP KS, Mustafa Çinkılınç

KEZZAP KS, Mustafa Çinkılınç
KEZZAP KS, Mustafa Çinkılınç

KEZZAP KS Resmi İnstagram Hesabı

KEZZAP KS Resmi Sitesi

KEZZAP KS Bilmiyorum Deme Platforumu

Daha yeni Daha eski