Dünyanın En Genç Google Ürün Uzmanı KEZZAP KS Oldu!

Dünyanın En Genç Uzmanı KEZZAP KS oldu!


Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google, aynı zamanda Dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Google'ın programlarından olan Google ürün uzmanları programı'nın en genç ürün uzmanı 18 Yaşındaki Mersinli içerik üreticisi KEZZAP KS oldu.KEZZAP KS Kimdir?

Sosyal Medyada KEZZAP KS olarak tanınan Mustafa Çinkılınç 18 Yaşında Başarılı bir Genç Girişimcidir. Ayrıca kurmuş olduğu KASVET MEDYA Şirketini sosyal medya alanında yönetmeye devam etmektedir. 2018 yılında sosyal medya dünyasına adım atan KEZZAP KS, son zamanlarda ismini duyurmaya devam ediyor.2018 Yılında YouTube kanalı açarak sosyal medyaya adım atan KEZZAP KS kendini gün geçtikçe geliştirdi, günümüzde ise Haber, Spor, Finans, Yemek, Sosyal medya ve çeşitli konularda sitelerinde günlük binlerce ziyaretçiye ev sahipliği etmektedir. Ayrıca kendi sitesi olan www.kezzapks.com sitesine günlük binlerce ziyaretçi gelmektedir. Gün geçtikçe kendini Sosyal Medya alanında geliştiren KEZZAP KS Temmuz 2021 Tarihi itibari ile Google Ürün Uzmanları Programına girmiştir. Google Hesaplar Topluluğu, Gmail Yardım Topluluğu ve diğer Google yardım topluluklarında insanlara Ürün uzmanı olarak yardımcı olmaktadır.

Google Ürün uzmanları programı hakkında açıklama yapan KEZZAP KS " Google'ın başlatmış olduğu bu program ile hem Google Ürünleri ile ilgili hem de Google Çalışanları ile iletişime geçebiliyor, Yeni uygulamaların Beta testlerine katılabiliyor ve herkese yardımcı oluyorum. Birçok ünlü isim bana Google forumdan veya sosyal medya hesaplarımdan destek talebinden bulundu." açıklamalarında bulundu.

Dünyanın En büyük şirketleri arasında yer alan Google, Başarılarını kutlamak için Ürün uzmanı KEZZAP KS'ye hediye ve aşağıdaki notu göndermiştir.


Çoğu kişinin merak ettiği KEZZAP KS Kimdir? , KEZZAP KS Ne iş yapıyor? , KEZZAP KS Kaç yaşında , Google Ürün Uzmanı KEZZAP KS Kimdir? , Sorularını Yanıtladık.
KEZZAP KS Sitesi: https://www.kezzapks.com/
Daha yeni Daha eski