SHIB (SHIBA INU) Coin Ne Kadar? 21 Ekim Perşembe SHIBA Coin Kaç TL?

 SHIBA (SHIBA INU) Coin Ne Kadar? SHIBA Coin Kaç TL? 21 Ekim Perşembe Kripto Para Piyasaları..

Shıba coin ne kadar, shiba coin kaç tl, shiba coin kaç dolar, SHIBA, SHIBA INU, shıba ınu yorum, shıba ınu ne olacak, SHIB, shıb, shıba ınu, shıba, shıba coin, shıba yorum, shıba coın ne olur, shıba ne kadar, shıba kaç tl, shıba ınu nedir, shba ınu kaç tl, shıba ınu geleceği, shiba tl, shiba dolar,Geçtiğimiz 2020 Yılının Haziran ayında "Ryoshi" lakaplı anonim kişi tarafınca yaratılan SHIB (SHIBA INU) Son zamanlarda oldukça popüler hale gelip milyonlarca kişi tarafından satın alındı. Birçok Yatırımcının ve insanların takipte olduğu SHIBA Coin fiyatı oldukça merak ediliyor. Bu tarz bilgiler için Finans kategorimize göz atabilirsiniz.


SHIBA INU Coin (SHIB) NEDİR?

"DOGE Killer" olarak isimlendirilen kripto para birimi, Doge'den sonra piyasaya sürülmüştür ve günümüzde gittikçe daha da popüler hale gelmektedir. Aynı Bitcoin gibi fakat değeri düşük bir (alt coin) Kripto Para birimidir.

Çok eski zamanda çok özel bir köpek varmış. O köpek bir shiba inu'ydu ve bu köpek tüm dünyada milyonlarca insana ve yatırımcılara üzerinde köpeğin resmi olan kripto para yatırmaları için fikir vermiş oldu.


Hangi Kripto Para Borsasından SHIBA INU Almalıyım? Hangi Borsa Daha iyi?

Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte; Dünyanın en iyi Bitcoin alabileceğimiz güvenilir site Binance'dir. Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Binance, 2017 yılından günümüze kadar hizmet vermekte. Para yatırma ve çekme ücretlerinde ücret alınmıyor yani tamamen ücretsiz, Bedava bir şekilde TRY Yükleyebilirsiniz.

Binance'ye kayıt olmak isterseniz buradan gidebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra istediğiniz kripto para alım satım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
SHIBA INU Güvenilir mi?

Her ne kadar Shıba'yı tüm dünyada uzmanlar, yatırımcılar ve normal kişiler alsa da herhangi bir resmi bankaya veya resmi kuruluşa bağlı olmadığı için güvenilir diyemeyiz fakat şu ana kadar Shıba'dan dolandırılan kişiye rastlanmamıştır.

( Lütfen SHIBA almış olduğunuz borsaya dikkat ediniz. Shıba'dan dolandırılmazsınız fakat SHIBA INU satın almış olduğunuz borsa bilinen ve güvenilir bir yer değilse dolandırılma ihtimaliniz çok yüksek.


Evet şimdi gelelim Birçok Yatırımcının ve insanların merak ettiği Shıba ınu coin ne kadar? shıba unı coin kaç tl? bu sorunuzun cevabını verelim..

SHIBA INU Ne Kadar? SHIBA INU Kaç TL?

SHIBA INU, Şu anda piyasalarda 0,00002857$ Dolar Olarak işlem görmektedir.

SHIBA INU, Şu anda piyasalarda 0.00026175 TL Olarak işlem görmektedir.


Yukarıdaki yazımızda ve sitemizde yazılan herhangi bir yazı yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi ve eğitim verilme amacı için yazılmış olup herhangi bir zararınızdan tamamı ile siz sorumlusunuz. Lütfen bunun bilincinde olarak yazımızdan sonra yatırımınızı ona göre yapınız. Herkese kolaylıklar dileriz.

Bu tarz Finans ile ilgili konulara göz atmak isterseniz Kasvet Haber sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Dolar ve Euro Kategorilerine göz atabilirsiniz.

Kezzap ks Sitemize, Yemek Tarifi Sitemize, Eğitim Sitemize, Bilgi Sitemize, Haber Sitemize, Kilo Verme Sitemize, Spor ve Sağlık Sitemize göz atmayı unutmayınız.


Daha yeni Daha eski